שני וגבי בר על מותגי המסחר האלקטרוני של Wishful Market

הכירו את פלטפורמת ה-e-Commerce שמשנה את פניו של המנהל השיווקי בקרב עסקים דיגיטליים: Wishful Market eCommerce Sellers. על פי שני וגבי בר, ערכת הכלים נבנתה בדקדקנות באופן המותאם בדיוק לצרכיהם של סוחרים אונליין, בעלי חנויות מקוונות. המייסדים עצמם ניהלו חנויות באמזון במשך 7 שנים של נסיקה עסקית וכלכלית, וכעת החליטו להעביר הלאה את הידע הרב שצברו ולתרגם אותו לכלים נגישים ויעילים עבור בעלי עסקים מתחילים וותיקים כאחד. 

המערכת מציעה שילוש אופרטיבי קדוש, של פונקציות שבכוחן להפוך עסק דומם לדינמי: הפונקציה הראשונה היא ״Magic Drive״ – לוחות מחוונים אוטומטיים לזיהוי והערכת תפקודם ודפוסי פועלם של היוזרים בתוך האתר, המסייע לצפות התנהגויות עתידיות של יוזרים ולבצע אופטימיזציה להצעות פרסומיות; הפונקציה השנייה נקראת ״Magic Store״ – מעין מדד ביצוע רב-ערוצי ורב-מותגי לסקירת כמות הקליקים של יוזרים באתר, באמצעותו ניתן להעריך את המצב הנוכחי של העסק ולקבוע דרכי פעולה;  הפונקציה השלישית היא ״Magic Sell Act״ – מערכת המלצות למוצרי בינה מלאכותית והערכת דפוסים הממכנת זיהוי הזדמנויות חדשות עבור המוצרים הנמכרים. 

בזכות Wishful Market גבי ושני בר הופכים את העבודה של בעלי חנויות אונליין לקלה הרבה יותר. זה מסמן את המעבר המתבקש של סוחרים מהדור החדש – ממיקרו-ניהול למקרו-ניהול – בתוצאות טובות יותר. ״בתור מי שהיו בעלי עסקים בחנויות מקוונות במגוון פלטפורמות במשך השנים, צברנו מספיק ידע כדי לבנות מערכת שחוסכת כל כך הרבה טרחה, ודואגת לבעל העסק להתייעלות ומיקסום רווחים״, טוען גבי בר. 

שני בר מרחיבה על פן נוסף ומרכזי בתוך ה-Ninja (מיזם המעטפת של הפלטפורמה), הלוא היא קהילת המשפיענים: ״היה לנו חשוב ביותר שמלבד בעלי החנויות, המערכת תשרת גם את המשתמשים, לקוחות הקצה וכמובן את המשפיענים. לכן, קהילת המשפיענים זמינה לפעולה לפי הוראות ה-Wishful. היא מהווה מקור פרסומי תומך ואיכותי שדואג ללידים ממשיים וחמים, ומפגיש את הקהל הרחב רק עם המוצרים שהוא באמת זקוק להם וקיים סיכוי ממשי שהוא ירכוש״. Ninja של שני וגבי בר, שבראשה מערכת התפעול Wishful Market, מהווה את ה-Game changer התורן בזירת המסחר הדיגיטלי. 

Rate this post
נגישות