שני וגבי בר: איך פרויקט Ninja הוקם

היזמים ואנשי העסקים, שני וגבי בר, נמצאים בחזית הטכנולוגית של תחום האיקומרס בישראל: עם האגרגטור שלהם בתחום, TCM, השניים מאפשרים ליזמים מתחילים בתחום האיקומרס, לפתוח חנות באמזון, וליהנות מגישה לכלים טכנולוגיים מתקדמים בשדה המורכב והתוסס של מכירות באינטרנט.

אחד הכלים הללו שנמצא ברשות TCM, הוא הכלי Ninja Influence. מדובר בפלטפורמה ייחודית המאפשרת למוכרים באינטרנט גישה למשפיעני רשת במגוון של מדיות חברתיות, בכל נישה ובכל מיקום גיאוגרפי. דרך פלטפורמת הנינג'ה, יכולים המוכרים לפנות אל המשפיענים ולקבל חבילה שיווקית מתאימה להם, בתעריפים נוחים, וזאת לצורך קידום המוצר שלהם באמצעות מוביל דעה מתאים במיוחד עבורם. באופן הזה, מוכרי האיקומרס מקבלים חשיפה יעילה ומשתלמת למוצרים

כיצד הקימו שני וגבי בר את Ninja Influence?

שני וגבי בר הם קודם כל יזמים טכנולוגיים. באמצעות החברה שלהם, TCM, המספקת פתרונות טכנולוגיים בתחום האיקומרס, השניים הבינו לאורך השנים את הכוח של שיווק באמצעות משפיענים: למשפיעני רשת יש כוח להניע קהלים; לעתים גם יותר מקפיינים בטלוויזיה. כך נתקלו גבי ושני בר ב-Ninja Outreach, מערכת SaaS המחברת בין מוכרי איקומרס לבין משפיעני רשת המתאימים להם, ומאפשרת לכל מוכר תודעה בינלאומית למוצרים שלו.

Ninja Outreach מציעה לכל מוכר להגדיר לעצמו את הפרמטרים החשובים שלו בשיווק, בהתאם לפרופילים המתאימים לקהל היעד של המוצר, וכך למצוא משפיען רשת מכל מקום בעולם שעולה על הקריטריונים הללו. כך יוצר המוכר לידים חמים מתוך קהל היעד, מבלי שהוא צריך להשקיע זמן בשיווק. Ninja Outreach מאפשרת גישה כיום ל-35 משפיעני רשת שונים, ובקרוב תשודרג ותשנה את שמה ל-Ninja Influence. כמו כן, נכון לעכשיו הפלטפורמה מאפשרת שיווק באמצעות משפיעני אינסטגרם ויוטיוב, אך בעתיד תשודרג לפלטפורמות נוספות.

השדרוג מאפשר למערכת לעקוב אחר הביצועים של הקמפיין השיווקי: מתי עלה הפוסט השיווקי, מה נתוני החשיפה שלו, והכי חשוב, כמה כסף הקמפיין יצר בפועל. כך ניתן לבצע לימוד מתהליכי עומק, ולגלות דרכים יעילות יותר לניצול מקסימלי של הוצאות השיווק.

Rate this post
נגישות