גבי ושני בר מתרחבים: מטה TCM ייפתח בארצות הברית

בצעד נוסף של התרחבות עולמית, מטה חברת TCM DIGITAL הישראלית צפוי להיפתח בארצות הברית בחודשים הקרובים. חברת TCM הוקמה ב-2016 על ידי גבי ושני בר ומפעילה חנויות מסחר בזירות מסחר בינלאומיות, בהן אמזון ושופיפיי. בנוסף, מפתחת החברה פלטפורמות ייחודיות הממקסמות את רווחיותם של מותגי איקומרס באמצעות טכנולוגיות ביג-דאטה ובינה מלאכותית. לקוחותיהם של גבי בר ו-TCM נהנים מגישה לכלים חכמים אשר מאפשרים להם להתבלט בשוק הרווי של המסחר המקוון ולהגיע אל קהלי היעד שלהם ביעילות ובקלות.

לפני כחצי שנה הודיעה חברת TCM על שיתוף פעולה עם בנק ההשקעות הפרטי Castle Placement, אשר מגייס עבורה משאבים להעמקת הפעילות בארצות הברית. באמצעות הברית האסטרטגית הזו תפעל TCM לרכישת מותגי איקומרס בארצות הברית שיצטרפו לקטלוג המותגים הנרחב שהיא מנהלת. כבר היום כ-80% מרווחיה של TCM מגיעים מלקוחות בארצות הברית ולכן העברת חלק מהפעילות לאמריקה הייתה צעד מתבקש.

הפעילות הצפויה של TCM DIGITAL בארצות הברית

מטה חברת TCM צפוי לעבור בחודשים הקרובים למיאמי, פלורידה, כחלק מהתמקדותה של החברה במותגים אמריקאיים ובהתאמה למטרותיה ארוכות הטווח. בעקבות המעבר, יוכלו בעלי החברה, שני וגבי בר לחזק את הקשרים עם משקיעים מקומיים ולפתח הזדמנויות התרחבות נוספות. המטה האמריקאי של החברה ישמש גם לקידום פלטפורמות האי-קומרס הבלעדיות של החברה: MagicSoft.AI ו-NinjaInfluence.com, אשר מספקות יתרון משמעותי למותגים המעוניינים לצמוח בזירה הבינלאומית.

מחלקות המחקר והפיתוח וניהול חנויות האיקומרס של TCM ימשיכו לפעול מהמטה הישראלי בהרצליה, ולספק כלים אוטומטיים מתקדמים לקידום ופיתוח מותגים אונליין. את הפתרון הכולל המספק לחנויות איקומרס את החשיפה הדרושה להם באמצעות פרסום, ביקורות צרכנים, שיווק משפיענים ועוד, תציע עתה החברה גם למותגים שבסיסם בארצות הברית. במציאות בה שוק המסחר הדיגיטל נמצא בצמיחה מואצת והיה שווה מעל 870 מיליארד דולר בשנת 2021 בלבד, TCM מאפשרת לשחקנים חדשים וותיקים להפיק את המירב ממנו.

5/5 - (1 vote)
נגישות