גבי בר: "הרעיון של Wishful Market – לשים את כל המותגים תחת קורת גג אחת"

מיום הקמתה, ל-TCM יש חזון ברור, חזון שמושרש בכל יום ויום מחדש על ידי המייסדים והמנכ"לים המשותפים, גבי ושני בר. החזון עוסק בהנגשת השפע המנטלי והדיגיטלי. בעזרת חזון זה, ב-TCM ממשיכים לממש בעוצמה אינסופית עבור המוני אנשים, נוגעים באנשים ומייצרים שפע בעולם. החזון נועד ליצור לב פועם בכל המותגים ולהעניק שפע אינסופי ללקוחות ולמשקיעים. כך הם מחזירים לו בשפע אינסופי שפורץ את כל גבולות האפשר.

גבי ושני בר עם צוות Tcm-יוצרים חזון למציאות
גבי ושני בר עם צוות Tcm-יוצרים חזון למציאות

כחלק מהחזון, בשנת 2020 הקימה החברה את בית המותגים שלה, TCM House of Brands. כיום TCM מנהלת 28 מותגים בינלאומיים ב-80 זירות מסחר דיגיטליות. מנכ"ל ומייסד משותף של TCM, גבי בר, הסביר: "הרעיון העומד בבסיס הקמת זירת הסחר המקוון שלנו הוא לשים תחת קורת גג אחת את כל המותגים שאנחנו מנהלים בזירות השונות, להפחית עלויות של עמלות המשולמות לזירות הסחר, להעלות רווחיות ולספק לקונים שלנו זירה ידידותית, תוססת ומתחדשת – חוויית קניות חדשה"

עוד הוסיף גבי בר: "הביקורות שקיבלנו מהרוכשים בזירה והניסיון שצברנו בשנה האחרונה, הובילו אותנו להשקעה בפיתוח מנוע חדש לזירה ולעיצוב חדשני ורענן, המספקים לקונים חוויית קניה ידידותית וקלה".

מנכ"לית ומייסדת משותפת, שני בר, אמרה: "השליחות של TCM היא להנגיש ולהעניק את השפע הדיגיטלי לכולם. משנת 2016 אנחנו קמים יום יום עבור לקוחותנו ועבור בעלי המניות שלנו, להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו עבורם. הקמת זירת המסחר המקוון של TCM – Wishful Market, היא נדבך חדש ונוסף לשליחות שלנו הממוקדת כעת בבעלי המותגים שחולמים להפוך את המותג שלהם למותג בינלאומי מצליח – Dream Big, Go Global".

אנחנו מזמינים אותך להצטרף לקהילת Wishful Market

נכתב על ידי גבי ושני בר, מייסדים ומנכ"לים המנהלים מותגים בינלאומיים במחזורי מכירה של עשרות מיליוני דולרים בשנה.

4.7/5 - (3 votes)
נגישות